Przedszkole językowe Częstochowa TEDDY BEAR

Przedszkole językowe to placówka edukacyjna, która skupia się na nauczaniu dzieci języka obcego już od najmłodszych lat. Oferuje one program wychowania przedszkolnego, ale z naciskiem na naukę konkretnego języka.

W przedszkolach językowych dzieci mają kontakt z kilkoma językami. Oprócz języka obcego, mogą również być nauczane języka rodzimego i ewentualnie innych języków.

Nauka języka przez zabawę

W przedszkolu językowym nauczanie języka odbywa się naturalnie, w sposób wesoły i przyjazny dla dzieci. Cel to zaznajomienie maluchów z dźwiękami, słowami i konstrukcjami językowymi poprzez interakcję i zabawę.

Przedszkole językowe Częstochowa Kadra pedagogiczna w przedszkolach językowych powinna być kompetentna w nauczaniu języków oraz posiadająca doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.
Przedszkole językowe Częstochowa

Metody dydaktyczne

Zazwyczaj w przedszkolach językowych stosuje się różnorodne metody nauczania, które uwzględniają aktywne uczestnictwo dzieci, takie jak metoda komunikatywna czy nauczanie przez zabawę.

Małe grupy i opieka indywidualna

Często przedszkola językowe stawiają na mniejsze grupy dzieci, co pozwala na bardziej indywidualne podejście do każdego malucha.